Tibet’in 5 Hareketi ile Zayıflayın

Bir süredir herkesin dilinde zayıflamak için, sıkı bir vücuda sahip olabilmek için ‘Tibet’in 5 mucizevî hareketi’ adı ile kulaktan kulağa dolaşan bir egzersiz hareketi var. Emekli bir İngiliz subayı tarafından duyurulan sonrada nerdeyse bütün dünyaya yayılan ‘Tibet’in 5 mucizevî hareketi’ zayıflamaya çalışanların da başvurduğu bir egzersiz sistemi oldu. Başlangıç aşamasında tavsiye edilen hareketler 3 er kez yapılıyor, sonra ilerleyen haftalarda sayıları 2 şer artırılarak devam ediliyor. Sayı adedi 21 i bulunca, artırma işlemi sonlandırılıyor ve sabitleniyor. Yani 1.hafta her hareketi 3 kez ikinci hafta her hareketi 5 kez, üçüncü hafta her hareketi 7 kez şeklinde artırarak sonunda 10.haftada her hareketi 21 kez yapar hale geliyorsunuz.

Hareketler toplamda 5 farklı türden oluşuyor.

1.hareket: Kan dolaşımınızı hızlandırıyor ve böylece varisleriniz, selülitleriniz azalıyor.
2.hareket: Tiroit bezlerinizi, böbreküstü bezlerinizi, sindirim organlarınızı sağlıklı bir şekilde çalıştırıyor. Düzensiz adet görme sorunu olanlara, menopoz dönemine girmiş kadınlara, kabızlık çekenlere, bacak ve sırt ağrısı çekenlere faydası oluyor.
3.hareket: boyun kireçlenmesi yaşayanlara, bel ve sırt ağrısı yaşayanlara, omuz ağrısı yaşayanlara fayda sağlıyor.
4.hareket: Kol kaslarınızı kuvvetlendiriyor, düşük omuzlarınızı kaldırıyor, göbeğinizin erimesine yardımcı oluyor.
5.hareket: Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendiriyor, bacak kaslarınızı ve ayak bileklerinizi güçlendiriyor.

Bu 5 hareket iddia edildiğine göre bütün vücut kaslarını çalıştırdığı için yüksek oranda kalori kaybetmenizi ve bedeninizi sıkıştırarak zayıflamanızı ve aynı zamanda düzenli olarak devam edilirse 21 sonunda olduğunuzdan daha genç görünmeye başlamanızı sağlıyor.

Reklamlar